Nové nože BLACK-KNIVES brzy skladem, nespíme, ale nestíháme vystavovat

Bohužel se musíme omluvit, že jsme dlouho nevystavili nové nože. Letos už se vícekrát stalo, že než jsme nože stihli vystavit, našly si svého majitele.

Nebojte, ale již brzy zprovozníme sekci "Prodáno", kde se budete moci inspirovat a také si prohlédnout, jaké pěkné kousky utekly Vaší pozornosti.

Zatím se můžete podívat na nůž BLACK-KNIVES Camper, nůž, který je dle našeho názoru, to nejpohodlnější "nářadí", které můžete to ruky vzít. Čepel je ručně vyrobena z jedné z nejlepší oceli švédské práškové metalurgie, oceli RWL34.

Příložky jsou vyrobeny z exotického, nádherného a luxusního dřeva - EBEN MAKASAR, který roste na ostrovech jihovýchodní Asie.

Nůž již čeká pouze na pouzdro, které bude hotovo snad příští týden - poté se můžete těšit na plný jeho popis, včetně parádních fotografií... A že je se na co těšit.

Z kraje týdne můžete čekat také uvedení na slad nože BSK MINI, což vůbec není mini nožík, ale dle našeho názoru nejšikovnější survival nůž (nůž na hrubé zacházení) řady BSK, se kterým už zvládnete i jemnější práci, což je super!

Publikováno: 19.01.2013

zpět na přehled aktualit


Katalog


Facebook


Poradna

Zavolejte nám

604 253 188

Napište nám

info@mam-styl.cz