O nás

Mám-styl.cz Dbáme na styl! A myslíme tím opravdový styl, styl s velkým S, který je jedinečný, který budete milovat a který Vám může pomoci vyčlenit se z davu, tím co možná nejosobitějším způsobem. Dalšími synonymy pro tento styl jsou také kvalita a pohodlí - nenabízíme levné věci pro obyčejné lidi - jsme tady pro lidi s osobností! 

Tuto filozofii podporují i zvolené produkty, které jsou často vyrobeny v České republice nebo jsou exkluzivně dováženy ze zemí, kde je jejich výroba perfektně zvládnuta a má tradici a staletími prověřené výrobní postupy. Některé produkty by se dokonce daly nazvat uměleckými díly vytvořenými mistry svého řemesla, díla která za normálních podmínek lze pořídit s velmi dlouhou čekací dobou! To si představujeme pod pojmem styl!

Jako příklad mohou posloužit nože BLACK-KNIVES. Nože, které dosud byly vyráběny pouze na zakázku s čekací dobou minimálně 3 měsíce! Nože, které vznikají rukou nožířského mistra v podhůří Beskyd. Tyto nože nevznikají laserovým vypalováním do velkých plátů, ale přesně naopak. Vznikají pečlivým opracováváním přesně zvolených materiálů. Od nákresů až po dobrušováním a výrobu pouzdra. Tyto nože slouží velkým šefkuchařům i vojákům, kteří si jej oblíbili díky jejich ergonomii, praktičnosti i kvalitě!  


Katalog


Facebook


Poradna

Zavolejte nám

604 253 188

Napište nám

info@mam-styl.cz